Skrāpē un laimē – spēlē un saņem balvas!

Skrāpē un laimē – spēlē un saņem balvas!

 

Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām, internets tiek izmantots ļoti plaši – arī izklaidējoties. Piemēram, daudziem patīk piedalīties dažādās loterijās un spēlēs, kas sniedz pozitīvas emocijas un ļauj arī pretendēt uz patīkamām balvām. Kopumā izklaide internetā pieejama tik plašā klāstā, ka ikviens var izvēlēties savām interesēm atbilstošu brīvā laika pavadīšanas veidu.

 

Viena no iespējām, kura dod iespēju tikt pie mazākiem un lielākiem laimestiem, turklāt – pilnīgi bez jebkādiem ieguldījumiem, ir Circle K organizētā spēle Skrāpē un laimē. Šī spēle notiek regulāri, turklāt to var spēlēt ikviens. Viss, kas vajadzīgs, ir apmeklēt interneta vietni skrapeunlaime.lv un sekot tālākajām norādēm.

Skrāpē un laimē – piedalies spēlē un pretendē uz kādu no balvām

 

Skrāpē un laimē ir daudzu iecienīta spēle, ko labprāt uzspēlē ne vien autovadītāji un citi Circle K regulārie klienti, bet arī tie, kuri šo degvielas uzpildes staciju nemaz tik bieži neapmeklē. Kurš gan nevēlas nobaudīt gardo Circle K kafiju vai hotdogu – īpaši, ja to iespējams izdarīt ar 50% atlaidi vai vispār bez maksas? Protams, tas vēl nav viss – spēles Skrape un laime balvu fonds ir patiešām iespaidīgs – 9000 balvas ik dienas!

Spēlēt spēli skrapeunlaime vietnē iespējams katru dienu. Papildus pieejamas bonusa spēles, kur sacensties ar draugiem un radiniekiem.

Īpaša iespēja sagaida Circle K EXTRA kluba biedrus – viņi spēli var spēlēt nevis vienu, bet gan divas reizes dienā. Arī tie, kas vietni skrapeunlaime.lv atceras apmeklēt ik dienas, saņem papildu punktus un palielina savas izredzes laimēt lieliskas balvas no Circle K.

Kampaņas nosacījumi un balvu fonds

Pirms uzsākt Skrāpē un laimē spēli, vērts iepazīties ar šīs spēles nosacījumiem. Katrs dalībnieks izmēģināt savu veiksmi var vienu reizi dienā, savukārt Circle K lojalitātes programmas dalībnieki – divas reizes dienā. Lai noskaidrotu, vai iegūta balva, jānokasa īpašais Skrapeunlaime spēles laukums. Spēlētājs saņem balvu tad, ja laukumā ir trīs vienādi attēli. Apmeklējot skrapeunlaime.lv katru dienu, dalībnieks var saņemt vēl vienu spēles reizi.

Spēles Skrape un laime balvu fonds ir ļoti vilinošs. Piemēram, bezmaksas hotdogi, smalkmaizītes un karstie dzērieni, atlaides degvielai, dzērieniem un ēdieniem, kā arī dažādām uzkodām.

Svarīgi ņemt vērā – lai piedalītos Skrape un laime spēlē, nav jāmaksā nekāda dalības maksa vai jāveic pirkums. Viss, kas vajadzīgs, atvērt vietni skrapeunlaime un piedalīties spēlē!

 

 

Citas populāras spēles internetā

Bez šaubām, tiešsaistē pieejamas arī daudzas citas aizraujošas spēles un loterijas. Viena no populārākajām spēlēm šobrīd ir Simtgades loterija, ko organizē Latvijas Loto. Atšķirībā no Circle K organizētās spēles, Simtgades loterija ir pieejama tikai tiem spēlētājiem, kuri iegādājās attiecīgo loterijas biļeti. Tās cena ir 5 eiro, taču uzreiz jāpiebilst, ka arī iespējamie laimesti ir daudz iespaidīgāki – veiksmes gadījumā iespējams saņemt līdz pat 100 000 vērtu laimestu. Iespaidīgi, vai ne?

Turklāt – iegādājoties šo loterijas biļeti, dalībnieks atbalsta konkrētu sabiedriskā labuma mērķi – stipendiju piešķiršanu labākajiem vidusskolu absolventiem. Nelaimējušas loterijas biļetes piedalās papildspēlē, kur arī var saņemt patīkamus naudas laimestus.

Internets ir īstā vieta aizraujošai izklaidei! Daļa no izklaides iespējām ir pilnīgi bez maksas, citās nepieciešami kādi nelieli ieguldījumi, bet, neatkarīgi no tā, vai tiek izmēģināta Simtgades loterija vai kāda cita spēle, jebkurā gadījumā pozitīvas emocijas garantētas!

Leave a Comment